Світовий футбол 24 Серпня, 23:09 317
«Лудогорець» без Пластуна провалив першу гру плей-оф Ліги Європи: болгари без шансів поступилися «Аяксу» | 19-27
Амстердамський Аякс зробив комфортний заділ перед матчем-відповіддю вирішального кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій з Лудогорцем, впевнено здолавши болгарський клуб на виїзді.

До прекрасного Амстердаму можуть їхати, аби поплавати тамтешніми каналами і завітати в музей Ван Гога. Мова про футболістів болгарського Лудогорця, які вже після першого поєдинку проти Аяксу, фактично підписали собі вирок.

Хто переможе в Разграді було зрозуміло після першого тайму, в якому гравці Аяксу відвантажили за спину голкіпера Лудогорця, свого співвітчизника, голландця Сержіо Падта, три голи. Дублем вистрелив Мохамед Кудус. Ще один гол в активі Браяна Броббі.

Ганець Кудус не заспокоївся і в таймі номер два, оформивши хет-трик на 50-й хвилині гри.

Але, до честі Лудогорця, варто сказати, що вони не опустли рук і спромоглися забити гол престижу: ударом з пенальті відзначився Олів'є Вердон.

Українець Ігор Пластун увесь поєдинок провів сидячи на лаві для запасних.

Ліга Європи 2023/2024. Кваліфікація плей-оф

Лудогорець (Болгарія) – Аякс (Нідерланди) 1:4 (0:3)

• Голи: Кудус, 16, 18, 50, Броббі, 45 – Вердон, 69, пен.
  • Матч відповідь Аякс – Лудогорець буде зіграно 31 серпня в Амстердамі. Початок гри о 21:00.
  • В сезоні 2022/2023 Ігор Пластун провів за Лудогорець 26 поєдинків: результативними діями не відзначився.