Вболівальники «Славії» - про матч із «Зорею»: «Фестиваль нереалізованих шансів»

Футбол України 25 Серпня, 13:49 280
Вболівальники «Славії» - про матч із «Зорею»: «Фестиваль нереалізованих шансів» | 19-27
Чеські вболівальники критикують команду за дуже погану реалізацію моментів.

«Славія» спокійно могла забити 5-6 голів і набагато раніше, ніж наприкінці матчу. Чеський клуб упустив так багато моментів, що багато хто з вболівальників почали переживати і вірити, що сьогодні їхня команда не зможе забити гол. «Зорю» вони вважають набагато слабшим суперником, ніж «Дніпро-1», який хоча б намагався грати в атакуючий футбол і трохи краще діяв в обороні, хоч і пропустив більше голів у першому матчі.

Ondrakis: Фестиваль нереалізованих шансів Але результат — добрі півкроки до групового раунду Ліги Європи. Реванш треба зіграти набагато активніше, ніж із «Дніпром-1» у Кошиці, де українці змусили нас трохи понервувати.

Zema: Забавно, що «Спарта» стала чемпіоном Чехії, але у підсумку гратиме у Лізі конференцій, а «Славія» зіграє у Лізі Європи. Думаю, що це реальний показник сили двох команд.

Standa: Мені навіть трохи шкода українців. Вони так відчайдушно намагалися не пропустити гол, що я навіть не дуже засмутився б, якби не виграли сьогодні. Таке розчарування на обличчях було. Стільки ударів відбити, але все одно пропустити два голи наприкінці – це справді сумно.

Martyn_z_Prahy: Це було навіть смішно. Здавалося, що ми можемо пробити хоч сто разів по воротах, але не зможемо забити гол. Добре, що все закінчилося нашою перемогою, але цей матч надовго запам'ятають усі ті, хто дивився його на стадіоні.

Fastred: Перший тайм був відверто ганебним для «Славії». Далі навіть не схотів дивитися. Коли команда так грає, то немає жодного бажання їх підтримувати.

Majckl: Якби «Зоря» все-таки змогла зрештою зіграти внічию, то у них сьогодні було б подвійне свято: день незалежності і день зачарованих воріт.

Strastny: Якщо не зважати на жахливу реалізацію моментів, то сама по собі гра мені сподобалася. «Славія» грала в яскравий атакуючий футбол. Так, не виходило забити гол, але команда не здавалася і досягла свого.

Prosek: Той поодинокий випадок, коли підсумковий результат навіть на один відсоток не відображає того, що відбувалося на полі. Навіть не рахуватиму, скільки голів ми могли б сьогодні забити, але точно дуже багато.

Ferstl: Суперник видав, мабуть, свій найкращий матч в обороні за останні багато років. Стільки ударів відбити, триматися на нуль майже весь матч проти значно сильнішого суперника. Якби «Зоря» в атаці грала б так само самовіддано, то могли б і програти.

Paksik: До біса не зарахований гол у першому таймі. Незважаючи на це, ми мали вести як мінімум 3:0 після 45 хвилин. Коли м'яч вперто не ходить влучати в ціль, залишається лише вірити, що кількість рано чи пізно перейде у якість.

Wuffster: Сподіваюся, що сьогодні ми використали весь ліміт невдачі на сезон. Стільки моментів не реалізовано, що я навіть не пригадаю, коли ми взагалі створювали стільки за один матч. Хіба що у кубкових матчах із якимись напівпрофесійними командами із нижчих дивізіонів.

Valenta: Тотальне домінування «Славії» усі 90 хвилин. Могли сьогодні забити 6-7 голів і забути про матч у відповідь. Але м'яч наче не хотів залітати у ворота українців. Тож я радий, що ми таки змогли забити два голи і можемо почуватися впевнено перед другою грою.

Kuscheс: Розумію розчарування тих, хто очікував на розгромну перемогу, але в глобальному сенсі немає жодної різниці, забили б ми 10 голів або 3. Зрозуміло, що «Зоря» не зможе доставити нам жодних проблем, тому не бачу сенсу переживати через те, що ми не реалізували усі свої моменти.

Pajas: Якби «Славія» грала в кожному матчі так ефектно, то я ніколи б їх не лаяв за погану реалізацію моментів. Мені сподобалося те, що я побачив сьогодні. Продовжуйте так грати, тоді стадіон завжди буде заповнений уболівальниками на 100%.

Bouchal: 26 ударів і лише два голи? Ми можемо грати набагато краще. Далеко не найкращий матч «Славії» цього сезону. Адже суперник був справді слабкий.

Fruhag: Нехай українці не ображаються, але з такою грою вони навіть у Лізі конференцій не зможуть нічого досягти. «Славія» могла просто знищити «Зорю» з непристойним рахунком, могла встановити новий єврокубковий рекорд для чеських клубів, якби реалізувала всі свої моменти.

MasterJan: Мені цей матч нагадав погодне явище. Знаєте, коли збираються хмари чорні, небо темніє, грім, блискавки, починається дощ і сильний вітер. Ти готовий до того, що зараз почнеться буря, але в результаті 5 хвилин покапає дощ, після чого хмари розсіюються, наче нічого й не було. Так і «Славія» грала потужно, яскраво та ефектно. Але коли 90 хвилин закінчилися, то ми забили лише 2 голи, та й ті наприкінці матчу.

Cabla: Українців вітаю з днем незалежності, а «Славію» з вимученою перемогою. Думаю, що українцям хотілося б у такий важливий день порадувати своїх уболівальників, але було б несправедливо, якби «Зоря» зіграла внічию.

Karvan: Матч мав закінчуватися з рахунком 8:0. Враховуючи ту кількість гольових моментів, яку ми створили у сьогоднішньому матчі, потрібно було забивати набагато більше голів, ніж два. Але це вже швидше я чіпляюся. Виграли 2:0, можна сказати, що це нормальний результат.

Trebula: Як і очікувалося, «Зоря» виявилася ще слабшим суперником, ніж «Дніпро-1». Якщо попередня команда хоча б намагалася йти в атаку та забити гол, то «Зоря» немовби приїхала зіграти на 0:0 і боялася йти в атаку. Перемога 2:0 – це скромний результат на тлі тієї переваги, яку мала «Славія» у цьому матчі.