В’ячеслав Заховайло: «Негативний результат, але зміст гри «Динамо» сподобався»

Динамо Київ 25 Серпня, 17:11 210
В’ячеслав Заховайло: «Негативний результат, але зміст гри «Динамо» сподобався» | 19-27
Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми висновками за підсумками першого матчу плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій між київським «Динамо» та турецьким «Бешикташем» (2:3), що відбувся вчора в Бухаресті.
«Негативний результат, але зміст гри «Динамо» сподобався. Помітив зіграність у деяких зонах. Я маю на увазі гру перед штрафним майданчиком суперника. Ванат добре вписався в структуру гри.

В обороні проблеми залишилися на тому ж рівні. Багато позиційного браку. Антропометрія не дозволяє киянам надійно грати за стандартних положень біля своїх воріт. Це дуже очевидно. Відсутність атлетизму в деяких гравців дає змогу супернику мати перевагу.

Треба врахувати, що грали проти досвідченої команди, укомплектованої якісними виконавцями.
Хлопців треба похвалити, віддали всі сили. Але це футбол. І на такому рівні одна шибка може вирішити результат матчу. У Туреччині є шанси відігратися, передумови є, видно, що турки не перебувають в оптимальній формі. Тактично матч-відповідь буде легшим. Трибуни поженуть «Бешикташ» в атаку. Сподіваюся, що цим «Динамо» зможе скористатися.

Структура і принципи організації гри не змінилися. У Луческу просто немає вибору. Побудувати атакувальний стиль без якісних виконавців неможливо. Ставка на молодь логічна. Будемо сподіватися, що молодь розкриється. Ярмоленка сьогодні не вистачало», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.