Журналіст: «Проблема в тому, що «Динамо» може непогано грати в футбол»

Динамо Київ 25 Серпня, 20:29 507
Журналіст: «Проблема в тому, що «Динамо» може непогано грати в футбол» | 19-27
Коментатор Setanta Sports і журналіст Ігор Бойко поділився думками про перший матч київського «Динамо» проти «Бешикташа» (2:3).

«Проблема в тому, що «Динамо» дійсно може непогано грати в футбол. Матч проти «Бешикташа» став яскравим доказом, а ще були попередні. Та все одно — три пропущених голи та поразка. Ця гра стала відповіддю на критику «Динамо» через занадто обережні матчі проти «Аріса». Якщо грати у сміливий футбол, то оголяються усі проблемні місця команди. Для максимального використання атакувального потенціалу, потрібно атакувати великими силами та з великим рухом гравців, але при цьому центральні захисники мають бути надійними, нести впевненість та не робити помилок.

Буяльський, Шапаренко, Ванат, Волошин, Тимчик з Дубінчаком створювали хороший рух, а Сидорчук усім цим керував передачами з глибини. Але щойно м’яч опинявся на половині «Динамо», відразу ставало зрозумілим, наскільки хирі ніжки цієї команди. Якщо шукати гарні пафосні порівняння, то це «Динамо» дуже нагадує класичний «Арсенал» часів Венгера: розраховувати можна тільки на атаку. Хоча, звичайно, є свої нюанси», — написав Бойко у Телеграмі.