«Арсенал» без Зінченка відзначився історичним результатом в АПЛ

Футбол України 26 Серпня, 20:09 186
«Арсенал» без Зінченка відзначився історичним результатом в АПЛ | 19-27
​У суботу, 26 серпня, у матчі 3-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Арсенал» на своєму полі зіграв унічию 2:2 з «Фулгемом».

Перший гол у матчі від «дачників» гравці «Арсеналу» пропустили вже на 1-й хвилині, дозволивши відзначитися Андресу Перейрі.

Це був третій випадок у 2023 році, коли «каноніри» пропустили гол на першій ігровій хвилині (до цього було в поєдинках із «Саутгемптоном» і «Борнмутом»). «Арсенал» став першим клубом в історії чемпіонату Англії, кому суперники тричі забивали голи на 1-й хвилині протягом одного календарного року.

Нагадаємо, український захисник «канонірів» Олександр Зінченко розпочав матч із «Фулгемом» у запасі. У гру він вступив на 56-й хвилині, вийшовши на заміну замість Парті.