Динамо Київ 27 Серпня, 10:54 651
Вербич забив перший гол в новому сезоні за «Панатінаїкос» – екс-гравець «Шахтаря» допоміг розгромити суперника | 19-27
Екс-гравці «Динамо» та «Шахтаря» допомогли своїй команді здобути впевнену перемогу.

Панатінаїкос – Волос – 3:0

• Голи: Гнезда, 11, Йоаннідіс, 37, Вербич, 74

Панатінаїкос провів першу гру в національному чемпіонаті, оскільки переніс зустріч проти Атромітоса в першому турі, щоб краще підготуватися до кваліфікації Ліги чемпіонів.

Господарі поля одразу захопили ініціативу. Вже на 11 хвилині Панатінаїкос відкрив рахунок. Подвоїти його допоміг екс-нападник Шахтаря Бернард, віддавши передачу на Йоаннідіса. По перерві Панатінаїкос продовжив тиснути на суперника. Це призвело до гола на 74 хвилині, який записав у свій актив екс-гравець Динамо Вербич. До слова, це перший м'яч Беньяміна в новому сезоні.

Нагадаємо, що Бернард та Вербич встигли пограти один проти одного в сезоні 2017/18, коли захищали кольори донеччан та киян відповідно.