Світовий футбол 28 Серпня, 10:08 269
Демченко стартував з перемоги: «Динамо» Батумі з Цитаїшвілі у складі подарувало українському тренеру дебют мрії | 19-27
Український спеціаліст Андрій Демченко з перемоги розпочав свій шлях на посаді головного тренера «Динамо» Батумі. Потрібний результат над «Гаграми» вирвали у доданий час.

У неділю, 27 серпня, Динамо Батумі на виїзді обіграло Гагру в матчі 23-го туру чемпіонату Грузії із рахунком 2:0.

Ця гра стала дебютною для Андрія Демченка на посаді головного тренера динамівців – до цього українець очолював інший грузинський клуб Ділу.

Нагадаємо, що цього літа до складу Динамо із Батумі перейшов Георгій Цитаїшвілі на правах оренди із київського Динамо. У матчі з Гагрою він зіграв 60 хвилин.

Більш ніж 90 хвилин команди провели без забитих м'ячів, проте у доданий до другого тайму час батумська команда вирвала перемогу та здобула три очки.

Допомогли їм в цьому автогол Ереклє Султанішвілі на 91-й хвилині, та м'яч Паата Гудушаурі на 95-й.

• Після цієї перемоги батумський клуб продовжив посідати першу сходинку у чемпіонату Грузії, маючи 49 очок після 22 матчів.
  • До переїзду в Грузію український спеціаліст працював головним тренером у Металісті 1925 з 2019-го по 2020 роки.
  • Після цього він був спортивним директором Буковини з жовтня по грудень 2020 року.