Футбол України 28 Серпня, 16:10 328
«Ворскла» феєрично пробилась у чвертьфінал жіночого Кубка України, забивши супернику 30 голів | 19-27
Полтавчанки в рамках 1/8 фіналу кубкового турніру буквально роздовбали суперниць з Києва.

Жіноча команда Ворскли у боротьбі за вихід в 1/4 фіналу Кубка України зустрічалась з київским Атексом. Вже до перерви стало зрозуміло, хто вийде переможцем з цього протистояння – на відпочинок гості пішли перемагаючи з рахунком 17:0.

У другій половині зустрічі підопічні Наталії Зінченко вирішили припинити знущання над суперником і забили лише 13 голів, вигравши у підсумку з рахунком 30:0. Жеребкування наступного етапу відбудеться згодом.

Нагадаємо, Ворскла – чинний володар жіночого Кубка України. Останній розіграш турніру відбувався ще в сезоні 2021/22 – тоді у грудні 2022 року полтавчанки у фіналі здолали Колос з рахунком 2:0.