Світовий футбол 30 Серпня, 08:04 293
«Борнмут» без Забарного пройшов «Суонсі» Кухаревича, нервовий дебют Ярмолюка, «Тоттенхем» вилетів з Кубка англійської ліги | 19-27
В Кубку англійської ліги настала пора участі команд елітного дивізіону.

• Голи: ван де Вен, 19 (аг) – Рішарлісон, 56

У матчі Суонсі та Борнмута на українських фанатів чекало серйозне розчарування. Микола Кухаревич залишився у запасі, а Ілля Забарний взагалі не потрапив до заявки. Форвард «лебедів» таки вийшов на фінальні півгодини і став свідком драми, яка завершилася для його команди вильотом.

З аналогічним рахунком пройшли далі Лутон та Крістал Пелас. «Орли» після години гри «горіли» Плімуту 0:2, але за 3 хвилини перевернули все на свою користь. Вулверхемптон не відчув спротиву Блекпула.

Брентфорду з Єгором Ярмолюком у основі довелося помучитися проти Ньюпорта. Все найцікавіше відбулося вже після заміни юного українця на 78-й хвилині. Команди обмінялися голами, а потім взялися виконувати серію пенальті. Клуб Ліги 2 до цього явно був неготовий – безнадійна поразка 0:3 в лотереї.

Єдина втрата АПЛ сьогодні сталася там, де цього уникнути було неможливо. Фулхем у лондонській битві вибив Тоттенхем. «Коттеджери» вийшли вперед завдяки ефектному автоголу ван де Вена, але Рішарлісон раптом згадав, як це – влучати у ворота. Тут серія пенальті була значно рівнішою. Фулхем виконав усі спроби бездоганно, а от у Тоттенхема помилки припустився Давінсон Санчес.