У Реброва були проблеми з поліцією: сусіди головного тренера збірної України викликали правоохоронні органи

Збірна України 31 Серпня, 14:54 1347
У Реброва були проблеми з поліцією: сусіди головного тренера збірної України викликали правоохоронні органи | 19-27
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров мав проблеми з правоохоронними органами Англії через своє захоплення радіоспортом.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров має ще одне давнє захоплення – радіоспорт.

Наставник команди синьо-жовтих прокоментував інформацію, що під час виступів в Англії мав проблеми з правоохоронними органами через свою пристрасть до іншого виду спорту.

«Ні, це не байка, невеличкі проблеми дійсно були. Нормально, коли стоїть антена і твої сусіди просять у поліції розібратися та пояснити їм, що це таке. Я все розповів поліції, але я мав дозвіл на використання. Все було легально.

Дехто знає, що з ними спілкуюсь я, але це меншість. Я люблю брати участь саме у змаганнях, тому я не дуже багато розмовляю», – розповів Ребров ютуб-каналу Бомбардир.

49-річний фахівець є чемпіоном світу та Європи серед радіолюбителів. Ребров грав у Англії за лондонські Тоттенгем (2000-2004) та Вест Гем (2004-2005) з перервою на оренду в турецький Фенербахче (2002-2004).

9 вересня збірна України зіграє з Англією. Початок зустрічі – 19:00 за київським часом. 12 вересня на команду Реброва чекає матч зі збірною Італії.

Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.