Футбол України 31 Серпня, 21:59 599
Попри перемогу «Зоря» вилетіла у Лігу конференцій – шедевр Алефіренка та майстерність кіпера не допомогли пройти «Славію»  | 19-27
«Зоря» зустрічалася зі «Славією» в рамках матчу-відповіді плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи. Кваліфікація, плей-офф. Матч-відповідь

Зоря – Славія Прага – 2:1 (перший матч – 0:2)

• Голи: Алефіренко, 32, Антюх, 41 – Юрашек, 83

У першому поєдинку луганська команда програла Славії, пропустивши два м'ячі після 80-ї хвилини. У Любліні вже підопічні Младена Бартуловіча повинні були взяти реванш. Нагадаємо, що Ненад Лалатовіч напередодні подав у відставку, заявивши, що незадоволений собою та результатами, які команда демонструє під його керівництвом.

Стартові хвилини видалися складними для Зорі, ймовірно, рахунок першого матчу тиснув на команду. Натомість гості почували себе більш розслаблено, а до 30-ї хвилини встигли виконати аж 5 кутових ударів. Однак м'яч все ніяк не залітав у ворота. А ось Алефіренко продемонстрував свою майстерність – він наважився пробити з 20-ти метрів, а м'яч залетів у дев'ятку – без шансів для Коларжа.

Після забитого підопічні Бартуловіча заграли жвавіше, а через кілька миттєвостей Антюх забив другий м'яч Зорі. Таким чином, рахунок за підсумками двох матчів став 2:2. Після цього гравці луганської команди виглядали вже набагато краще та контролювали м'яч, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника, хоч і без ударів.

Другий тайм Славія розпочала першим номером. Однак Зорі вдавалося успішно оборонятися, Турбаєвський вкотре продемонстрував свої вміння, здійснивши подвійний сейв під час небезпечної атаки суперника. Луганцям складно було покинути власний штрафний, але таки вдалося знайти свій момент. Вантух отримав передачу від Антюха та перед кіпером запустив м'яч у ворота, проте Коларж зреагував й забрав шкіряного до рук практично з лінії воріт.

Гості все ж дотисли захист луганців та забили. Юрашек головою замкнув навіс з флангу, пробивши під саму поперечину. Горбач змарнував розкішну нагоду наприкінці гри, програвши вихід віч-на-віч з кіпером. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди з Праги.

Таким чином, Славія вийшла у груповий етап Ліги Європи. Зоря продовжить виступи у груповому етапі Ліги конференцій.