Думки після матчу «Бешикташ» - «Динамо»

Динамо Київ 31 Серпня, 23:14 1539
Думки після матчу «Бешикташ» - «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
За сумою двох матчів раунду плей-офф кваліфікації Ліги конференцій кияни поступилися «Бешикташу» - 2:3 та 0:1.

Це означає, що єврокубкової осені у Динамо не буде вперше з сезону 2005/06.

Також додамо, що раніше були чутки про можливу відставку Мірчі Луческу у випадку не виходу в груповий раунд.

ЛК. Раунд плей-офф. Другий матч

Бешикташ — Динамо 1:0 (перший матч - 3:2)

• Гол: Абубакар 52

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму:

• на відміну від першого матчу афро-турки спробували тиснути, але їх задня лінія не надто готовою до цього виявилася; з часом тиск зник
  • за умов високої щільності захист киян виглядав якось незвично адекватно, основна загроза йшла зі стандартів; кутові і штрафні без змін, все максимально нервово
  • сподобалося, що кияни орієнтували пресинг так, щоб афро-турки виходили через ПЦЗ, який не має до цього хисту та ледь стоїть на ногах
  • віддаю належне Караваєву, влітку його вже чекали в АТБ, а він залишився, і виглядає корисним в транзиції, чого не скажеш про Волошина, на його фланзі більше виділяється Дубінчак
  • для Динамо в першому таймі головним завданням було залишатися в грі та залишити шанси на другий, тож 45 хвилин швидше позитивні, ніж зрада
  • головний негатив, що на овертайм у випадку чого в обох ЦП вже по картці

Стисло після другого тайму:

• гол Абубакара,та негол в контратаці імені Волошина з Ванатом незадовго до цього, ілюструють де зараз український футбол; реально повертаємося до 1996 року та до повернення Лобановського
  • загалом безнадійна ситуація після 55 хвилини, і не лише в цьому матчі, багато хто шукатиме винних тут і зараз, а варто копати глибше, щоб збагнути чому умовний Попов не може вийти з мʼячем на чужу половину, коли потрібно, і виходить в не надто сприятливий для цього момент
  • афро-турки зробили висновки, трішки більше тиску, і кияни зачинилися на власній половині; якщо на початку гри лонгболи Динамо конвертувалися у аути чи підбирання, то після перерви вже ні; тут майже повне відтворення гри проти Арісу
  • мало одного старання чи бажання, потрібна якість в ногах та особливо в голові, і якщо над якістю в ногах Іщенко та Костю працюють, то над якістю в голові працювати нікому і ніколи, побачене сьогодні наслідок
  • без шансів, як не прикро, але більше в киян немає виправдання в переїздах і автобусах, якщо тепер не буде знищення колгоспів не на нервах, а з різницею в 2-3 мʼячі, то вболівальники матимуть базу для справедливих матюків
  • Динамо вже точно не буде переносити свої тури, а от про інших поки нічого не сказати; якщо дніпряни в меншості дотиснуть Трнаву, то кияни отримають реальну конкурентну перевагу, адже більшість інших основних контендерів буде жити в автобусах