Еліна Світоліна на характері обіграла росіянку в другому раунді US Open

Український спорт 1 Вересня, 10:21 111
Еліна Світоліна на характері обіграла росіянку в другому раунді US Open | 19-27
Далі - третя ракетка світу.

Пізно ввечері четверга, 31 серпня, в рамках відкритого чемпіонату США з тенісу перша ракетка України Еліна Світоліна зустрічалась з представницею країни-агресора Анастасією Павлюченковою.

Світоліна програла перший сет, віддавши свою подачу в самому кінці за рахунку 6:5 на користь суперниці. Зламати хід гри вдалось у сьомому геймі другого сету, коли Еліна зробила брейк. Цього вистачило, щоб вирівняти становище – 6:4. А на початку третього Світоліна двічі взяла подачу суперниці і повела 4:0. Лише після цього українка трохи збавила оберти, але в цілому спокійно довела гру до своєї перемоги.

Еліна Світоліна протягом гри, що тривала майже 3 години, зробила значно більше ейсів (10 проти 3), значно більше якісно атакувала (41 віннерс проти 31), а також менше помилялась (36 проти 45 помилок). Все це в комплексі і дозволило вийти до третього раунду останнього в сезоні мейджора.

В 1/16 фіналу Еліна Світоліна зіграє з третьою ракеткою світу американкою Джессікою Пегулою. Гра запланована на друге вересня.

US Open. Друге коло. Жінки

Еліна Світоліна (Україна, 26) – Анастасія Павлюченкова (нейтральна, 98) 2:1 (5:7, 6:4, 6:4)

Додамо, що Світоліна вже всьоме виходить щонайменше до третього раунду US Open. Найвищим її досягненням є півфінал 2019-го року.