Світовий футбол 3 Вересня, 17:11 1776
«Жирона» ледь обіграла новачка Ла Ліги – Циганков змарнував два моменти, Довбик не забив | 19-27
Гра завершилася з рахунком 1:0, єдиний гол забив Крістіан Португес.

Ла Ліга. 4-й тур. 3 вересня

Жирона – Лас-Пальмас – 1:0

• Гол: Крістіан Португес, 89

У матчі проти новачка Ла Ліги Мічел вирішив випустити Віктора Циганкова з перших хвилин, натомість Артем Довбик залишився в запасі.

Вже на 11-й хвилині зустрічі український півзахисник вийшов віч-на-віч із голкіпером, однак Вальєс ногою парирував удар. Жирона домінувала, а Лас-Пальмасу доводилося грати від оборони. Згодом Циганков змарнував і другий свій момент, та за кілька миттєвостей Стуані все ж забив, щоправда, з офсайду.

Під завісу тайму уругвайський форвард оформив другий гол, проте і цей не зарахували. Арбітр зафіксував сумнівне порушення правил від Стуані. По перерві каталонці створили ще кілька хороших моментів, а на 62-й на полі з'явився Артем Довбик. Віктора Циганкова замінили на 75 хвилині.

Згодом гості більше володіли м'ячем, але захист господарів практично не підпускав до воріт суперників. Довбик таки мав нагоду забити – кіпер парирував удар, а рефері зафіксував офсайд. Після цього Порту все ж вивів Жирону вперед та поставив крапку в зустрічі.

Таким чином, Жирона розташовується на 2-му мсці у турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 10 очок, а Лас-Пальмас 17-й (2 пункти).