Світовий футбол 8 Вересня, 09:26 386
Стартував відбір ЧС-2026: Мессі приніс перемогу Аргентині, вилучення екс-захисника Таврії, Колумбія здолала Венесуелу | 19-27
У Південній Америці стартувала кваліфікація на ЧС-2026.

• Гол: Мессі, 78

Парагвай та Перу в стартовому матчі відбору до ЧС-2026 не порадували глядачів голами. Перуанці весь другий тайм провели у меншості. Це 33-річний Адвінкула, який у 2012 році за 200 тисяч євро переходив у сімферопольську Таврію, але не пограв там і швидко перебрався до Хоффенхайма за 900 тисяч, отримав другу жовту картку перед перервою. Утім, це не допомогло Парагваю. Колумбія ж мінімально обіграла Венесуелу – Борре на старті другого тайму замкнув навіс Аріаса.

Стартувала з перемоги і Аргентина, хоча чемпіонам світу довелось помучатись проти Еквадора. «Альібеселестес» попри свою перевагу в контролі м'яча забити ніяк не могли аж до 78 хвилини. Мессі у вже звичному для себе стилі перекинув стінку зі штрафного та відправив м'яч у сітку воріт, принісши перші три очки Аргентині.