Збірна України 8 Вересня, 21:01 594
Два влучні удари динамівців принесли Україні U-18 перемогу над ровесниками із Туреччини | 19-27
Юнацька збірна України U18 провела другий матч на турнірі Вацлава Єжека в Чехії. Суперником підопічних Юрія Мороза стали однолітки з Туреччини.

Обидві команди зазнали поразок у першому турі – «жовто-сині» мінімально поступилися США (2:3), а турки були розгромлені господарями турніру (0:3).

Уже на 11-й хвилині українці вийшли вперед – точним ударом на 11- хвилині відзначився динамівець Віталій Лобко. Мінімальна перевага трималася до останніх хвилин, і на другій компенсованій «жовто-сині» забили другий м’яч – його записав на свій рахунок ще один представник «Динамо» Владислав Калин.

Відзначимо, що, окрім авторів голів, також у матчі взяли участь ще п’ятеро представників «Динамо» – захисники Денис Дикий, Максим Коробов, півзахисники Данило Іщенко, Кирило Осипенко, а також нападник Матвій Пономаренко.

Турнір Вацлава Єжека, 2-й тур

Україна U18 – Туреччина U18 – 2:0

Голи: Лобко (11), Калин (90).

Україна: Бакус, Киричок, Коробов (Гаража, 58), Гавриленко (Шершень, 90+1), Дикий, Будко (Денисенко, 88), Хан (Іщенко, 46), Осипенко (Жданов, 58), Синчук, Вернаттус (Калин, 46), Лобко (Пономаренко, 58).

Додамо, що заключний матч на турнірі Вацлава Єжека «жовто-сині» проведуть у неділю, 10 вересня, проти Словаччини.