Артем Франков: «Дуже скептично ставлюся до шансів збірної України обіграти англійців»

Збірна України 8 Вересня, 21:31 263
Артем Франков: «Дуже скептично ставлюся до шансів збірної України обіграти англійців» | 19-27
Відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч кваліфікації до Євро-2024 Україна — Англія.
— Відразу скажу: не лише букмекери, а й ваш автор дуже скептично ставиться до шансів збірної України обіграти англійців. Занадто багато, починаючи з розслабленості суперника, має збігтися для того, щоб така грандіозна вікторія сталася в нашій футбольній історії.

Збірна України має проблеми у всіх лініях, починаючи з воротарської (один Бущан, лідер нинішнього «Динамо» — Трубін та Лунін у клубах не грають; щоправда, Бущан — це сила!), продовжуючи обороною тощо. Питання, питання, проблеми… Серед яких, на мій погляд, виділяється одна: як зберегти команду, ноги гравців, для другого матчу, який гратиме вже через три дні — проти Італії, якій ми програємо чи не завжди, у будь-які часи та в будь-яких складах? З погляду турнірної стратегії, якщо, звичайно, можна вживати такий термін на короткій дистанції, поєдинок з Італією важливіший — і нам для другого місця у групі потрібно брати проти апеннінців 4 очки!

Важко, важко, дуже складно. І це явно не той випадок, коли можна відмахнутися від настирливого дзижчання всяких там «експертів» — усі розуміють, що саме вересневий календар для нашої збірної жахливий.Моя ставка: Англія з мінус 1,5 за 2,19. І як я мрію помилитися! — сказав Франков.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!