Євро-2024, відбір: Бельгія у важкому матчі втримала перемогу над Азербайджаном

Світовий футбол 9 Вересня, 18:15 262
Євро-2024, відбір: Бельгія у важкому матчі втримала перемогу над Азербайджаном | 19-27
Азербайджан програв Бельгії в п'ятому турі відбіркових матчів до Євро-2024.
Євро-2024, відбір, 5 тур

Група F

Азербайджан – Бельгія – 0:1

• Гол: Карраско, 38

В першому таймі бельгійці мали перевагу у володінні. Втім, довгий час їм не вдавалося створити небезпеку біля воріт суперника. Відкрив рахунок в матчі під кінець першої частини гри Яннік Карраско після передачі від Бакайоко.

По перерві малюнок матчу змінився. Збірна Азербайджану намагалася відігратися і шукала підхід до воріт, які захищав Кастельс. Кілька гострих моментів Бельгія дозволила створити супернику. Для бельгійців другий тайм видався складним, а в атаці мало що вдавалося команді Тедеско. Щоб оживити гру, тренер збірної Бельгії випустив на поле Опенда. Це додало гостроти, але подвоїти свою перевагу бельгійцям так і не вдалося. М'яч, який забив Карраско, залишився єдиним в зустрічі.

В групі F підопічні Доменіко Тедеско перебувають на першій сходинці з 10 очками, випереджаючи Австрію тільки завдяки кращій різниці. Азербайджан набрав лише один бал і розташувався на останньому місці.