Футбол України 9 Вересня, 20:08 233
«Карпати» не без скандалу здолали «Агробізнес», реалізувавши 1 з 2 пенальті, «Вікторія» наблизилась до «Інгульця»: Перша ліга | 19-27
​Відбулись суботні поєдинки 7-го туру Першої ліги, серед яких – чергова перемога Карпат.

• Гол: Полегенько, 41, (пен.)

Нереалізований пенальті: Ігор Невес, 43 (Карпати)

Група Б

Вікторія – Чернігів – 2:1

• Голи: Мишенко, 38, Шаврін, 89, (пен.) – Федосов, 15

МФК Металург – Лівий берег – 1:1

• Голи: Сад, 7, (пен.) – Співаков, 25

У групі А Епіцентр в меншості примудрився здолати Буковину. Бендера вивів господарів вперед у першому таймі, але Буковина відігралась по перерві. Ліповуз після пропущеного гола ще й залишив Епіцентр у меншості, але Гірний реалізував пенальті на 72-ій хвилині та приніс перемогу.

Карпати ж здобули чергову перемогу в чемпіонаті, проте не обійшлось без скандалу. Львів'яни вийшли вперед на 41 хвилині – Костенко увірвався у штрафний з правого флангу та завалився після контакту із захисником Агробізнеса. Полегенько реалізував пенальті. А за 2 хвилини «леви» заробили ще один 11-метровий: Чачуа увірвався у штрафний та був збитий. Ігор Невес підійшов до позначки, проте не переграв воротаря. Рахунок 0:1 протримався до кінця гри, тож Карпати залишились лідером групи, зберігши відрив від Ниви Бузової в 5 пунктів (переслідувачі зіграють завтра з Хустом).

А в групі Б обійшлось без сенсацій. Вікторія в кінцівці зустрічі дотисла Чернігів – команди обмінялись голами у першому таймі, а Шаврін під завісу гри реалізував пенальті та приніс перемогу клубу з Сум. В іншій зустрічі зійшлись одні з лідерів першості – МФК Металург та Лівий берег. Клуб із Запоріжжя повів у рахунку на 7 хвилині завдяки голу Сада з пенальті, але Співаков ще до перерви встановив остаточний рахунок.