Гармаш солідно дебютував за «Осієк» – легенда «Динамо» врятував від гола

Динамо Київ 10 Вересня, 08:44 2653
Гармаш солідно дебютував за «Осієк» – легенда «Динамо» врятував від гола | 19-27
Денис Гармаш вперше вийшов у складі «Осієка» у товариському матчі проти «Академії Пушкаш» (1:1).

Товариський матч

Осієк (Хорватія) – Академія Пушкаша (Угорщина) – 1:1

• Голи: Дуарте, 12 – Грубер, 6

Аби заповнити паузу, викликану матчами збірних, Осієк провів спаринг з першоліговою Академією Пушкаш. Гості першими вийшли вперед вже на 6-й хвилині: Сойсало пройшов правим флангом, увірвався у штрафний і відпасував на Грубера, який замкнув у сітку з близької відстані. Осієк дуже скоро відігрався: Дуарте після навісу з кутового від Ловріча головою вгатив сферу у сітку.

На 58-й хвилині на полі вперше з'явився український півзахисник Денис Гармаш, який замінив Ловріча. Саме він став героєм Осієка у другому таймі, врятувавши ворота своєї команди після фактично єдиного моменту у гостей – удару Мейджора.

Нагадаємо, Гармаш підписав з хорватами однорічний контракт з опцією продовження ще на сезон.