«Збірна повинна грати сміливіше за македонців»: експерт Серії А оптимістично висловився про гру з італійцями

Збірна України 10 Вересня, 22:18 336
«Збірна повинна грати сміливіше за македонців»: експерт Серії А оптимістично висловився про гру з італійцями | 19-27
Український блогер і експерт з італійського футболу, Юрій Шевченко, висловив своє враження від результату вчорашнього матчу Італії проти Північної Македонії (1:1).

Юрій Шевченко вважає, що команда Сергія Реброва має шанси перемогти Італію і не дивиться на неї як на непереможного суперника.

Такий висновок був зроблений ведучим телеграм-каналу Джанлука Лападула після перегляду матчу між італійцями та македонцями (1:1).

«В України є шанси. Наша збірна повинна грати сміливіше за македонців. Ми маємо з самого початку виходити і розуміти, що це не той суперник, якому треба програвати».

Шевченко вважає, що гра в Скоп'є може бути розцінена як провальна для Італії, яку вважали перед матчем безперечним фаворитом, готовим «закатати» місцевих гравців.

«У першому таймі македонці помітили, що є проблеми на флангах, і вони почали використовувати цей простір. Ді Марко грав дуже високо, ді Лоренцо також часто ходив вперед.

Це свідчить про те, що Італія не дуже організована в захисті. Вони змушені були фолити та нервували», – сказав Шевченко ефірі Ютуб-каналу ПРОФУТБОЛ Digital.