Світовий футбол 13 Вересня, 08:31 418
Англія впевнено обіграла Шотландію в спарингу – Беллінгем розриває в збірній, черговий ляп Магуайра | 19-27
Товариський матч між збірними Шотландії та Англії завершився з рахунком 1:3 на користь команди Саутгейта.

Товариський матч

Шотландія – Англія – 1:3

• Голи: Магвайр, 67 (а) – Фоден, 32, Беллінгем, 35, Кейн, 81

Англія та Шотландія зустрілися на честь 150-річчя першого офіційного міжнародного матчу. 30 листопада 1872 року британці дали початок іграм збірних. Той матч завершився нульовою нічиєю, а сьогодні команди в Глазго подарували вболівальникам голи.

Англія виглядала явним фаворитом, але інтрига була. Підопічні Гарета Саутгейта днями провели важкий поєдинок проти України, а Шотландія легко розбила Кіпр. Шотландці взагалі ідеально виступають у відборі до Євро-2024, де встигли обіграти Іспанію.

Англію на 32-й хвилині вивів вперед Філ Фоден, а гольову передачу йому віддав одноклубник з Манчестер Сіті і недавній кривдник України Кайл Вокер. Буквально за дві хвилини перевагу підопічних Саутгейта збільшив Беллінгем – 2:0.

У другому таймі Гаррі Магвайр зробив подарунок шотландцям, зрізавши м'яч у власні ворота. Однак на 81-й хвилині Харрі Кейн поставив переконливу крапку в поєдинку – 3:1. Асистував статусному новачку Баварії новоспечена зірка Реала Беллінгем.

Нагадаємо, Англія очолює групу С у відборі на Євро-2024 (13 очок). А Україна опустилася на другу позицію після поразки від Італії – 1:2. У команд Реброва і Спаллетті однакова кількість залікових балів (по 7), однак «Скуадра» випереджає «синьо-жовтих» за додатковими показниками і має один матч у запасі.