Збірна України 13 Вересня, 18:52 378
​В'ячеслав Заховайло: «Якщо чесно, чекав від Реброва іншу структуру, а саме – гру в п'ять захисників» | 19-27
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло у своєму Facebook прокоментував поразку збірної України у матчі проти Італії (2:1).
Гра не вийшла у перші 30 хвилин. Італійці розкривали наші фланги, граючи дуже широко. Здвоювали фланг шляхом забігання крайніх захисників. На додачу, ми програвали підбирання біля своїх воріт. Наш центр півзахисту опинився з перших хвилин у ролі статистів. Стояли як під мостом, м'яч просто їх перелітав.

Якщо чесно, чекав від Реброва іншу структуру, а саме – гру п'ятьох захисників. Тим самим перекривши простір на флангах, змусивши Італію розкривати нашу оборону через опорну зону.

На мій погляд це збільшило б наші шанси. Сергій Станіславович вибрав інший план на гру. В принципі, другий тайм підтвердив його концепцію, гру вдалося вирівняти. Шкода, могли зачепитися.

Сподіваюся і впевнений, що висновки будуть зроблені».
  1. «Мудрику треба щось міняти в собі»: Ребров не мав плану Б, «Юве» не цікавиться Судаковим, нова Італія «виконала «Динамо»