Вінгер «Динамо» забив та створив ще один гол у грі проти Суареса – відео

Динамо Київ 15 Вересня, 11:29 673
Вінгер «Динамо» забив та створив ще один гол у грі проти Суареса – відео | 19-27
Хавбек РБ «Брагантіно» Вітіньо, права на якого належать «Динамо», став героєм зустрічі з «Греміо», за який виступає Луїс Суарес.

Чемпіонат Бразилії 2023, 23-й тур

РБ Брагантіно – Греміо – 2:0

• Голи: Педру Жоау, 20, (аг.), Вітіньо, 45+1

РБ Брагантіно повів у рахунку на 20 хвилині: воротар Греміо відбив удар Лукаса Евангелісти, а Вітінью був першим на м'ячі. Втім, динамівець перебував під дуже гострим кутом, тому віддав передачу в центр, а Педру Жоау, намагаючись її перехопити, заніс м'яч у ворота.

Перед перервою Вітінью забив і сам – вінгер, права на якого досі належать Динамо, вискочив з-за спини захисника та першим зреагував на рикошет. Суарес і Ко не змогли відповісти бодай голом, тож гра завершилась з рахунком 2:0.

Ця перемога дозволила РБ Брагантіно набрати 39 очок та наблизитись до лідерів – Ботафого (51 пункт). Греміо ж так само має 39 балів. Вітінью за 31 матч у складі РБ Брагантіно відзначився 2 голами та 6 асистами.