Віталій Буяльський: «Коли дивишся на турнірну таблицю і не бачиш на першому місці «Динамо» — почуваєшся некомфортно»

Динамо Київ 15 Вересня, 15:49 217
Віталій Буяльський: «Коли дивишся на турнірну таблицю і не бачиш на першому місці «Динамо» — почуваєшся некомфортно» | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський в ексклюзивному коментарі Dynamo.kiev.ua поділився своїми очікуваннями від матчу 7-го туру чемпіонату України з «Ворсклою».

— Віталію, два матчі збірної України проти Англії та Італії у відборі до Євро-2024 позаду. Як зараз триває підготовка до поєдинку чемпіонату України з «Ворсклою»?

— Ми вчора зібрались на базі вранці, ще не всі тренувались, але вже сьогодні провели повноцінне тренування. Протягом заняття ми відпрацьовували гру у різних ланках, а також награвали різні тактичні схеми.

— Як вважаєте, за рахунок чого сильна нинішня «Ворскла»?

— На моє переконання, «Ворскла» вирізняється своїм характером, у Скрипника хороша команда. Крім того, в атаці у полтавців грають індивідуально сильні футболісти, які швидко приймають рішення і можуть вирішити долю матчу. Загалом, можу сказати, що по грі «Ворскла» виглядає сильно.

— «Динамо» пропустило минулі два тури в УПЛ. Це якось психологічно тисне чи впливає на команду, адже потрібно наздоганяти конкурентів?

— Не те, що психологічно тисне, просто, коли дивишся на турнірну таблицю, і не бачиш там на першому місці «Динамо», — некомфортно себе почуваєш. Тому нам потрібно лише перемагати у всіх матчах чемпіонату України. Тим паче, що ми нещодавно невдало зіграли проти «Чорноморця».

— Тобто, можна сказати, що кожен матч — це як своєрідний фінал?

— Так, в чемпіонаті України так і є. Потрібно готуватись до кожного матчу окремо. Дійсно, кожен матч в УПЛ — це фінал, і потрібно бути сконцентрованим лише на конкретному супернику, а не забігати наперед. Як я вже сказав, необхідно готуватись до кожного поєдинку окремо.