MEGOGO покаже 7-й тур УПЛ безкоштовно. Далі все залежить від голосування клубів

Футбол України 15 Вересня, 17:35 137
MEGOGO покаже 7-й тур УПЛ безкоштовно. Далі все залежить від голосування клубів | 19-27
Керівник спортивного мовлення на MEGOGO Артем Панченко розповів про ситуацію з трансляцією матчів УПЛ.

- З чим повʼязане те, що наразі сторінки матчів УПЛ-ТБ на платформі MEGOGO недоступні? Чи означає це, що має зʼявитись плата за їхній перегляд?

- У нас є договір з УПЛ, згідно з яким ми могли показати безплатно матчі перших шести турів, а далі очікувати оновлень від УПЛ стосовно моделі дистрибуції наступних турів відповідно до рішення клубів. Тепер ми та інші платформи чекаємо такого ж дозволу на безплатний показ сьомого туру. Він буде отриманий в найближчі години.

- Тобто, це така собі відстрочка, поки клуби не вирішать остаточно, в якому форматі показувати матчі надалі?

- Вчора відбулась велика конструктивна зустріч представників клубів УПЛ, на якій були представлені моделі розповсюдження контенту УПЛ-ТБ в сезоні 2023/24. Наразі клуби детально вивчають кожен з ключових варіантів, і мають консолідовано вибрати шлях розвитку, який їх влаштовує і проголосувати за нього. Сподіваємось, що це голосування матиме місце найближчими днями.

Після цього УПЛ вийде з заявою, в якому форматі відбуватиметься показ матчів надалі. Тобто, ще сьомий тур буде показаний безплатно, а далі все залежить від голосування клубів УПЛ, - сказав Панченко.