Футбол України 15 Вересня, 20:29 378
Кривенцов розпочав з поразки від колишнього клубу: «Зоря» мінімально поступилась «Металісту 1925» | 19-27
У матчі 7 туру чемпіонату України луганська «Зоря» завітала в гості до харківського «Металіста 1925». Поєдинок завершився перемогою номінальних господарей поля з рахунком 2:1.

Металіст 1925 – Зоря – 2:1

• Голи: Дмитренко, 6, Борячук, 28 (пен) – Герреро, 17

Луганська Зоря у дебютному поєдинку для Валерія Кривенцова поступилась харківському Металісту 1925, який раніше очолював тренер луганців.

У першому таймі глядачі побачили аж три забиті м'ячі – гравець господарів Владислав Дмитренко відкрив рахунок у матчі вже на шостій хвилині, реалізувавши свій момент після передачі Ігоря Курила. 1:0.

На 17-й хвилині гри Герреро зумів зрівняти рахунок у поєдинку, гольовою передачею відзначився Вікентій Волошин. 1:1.

Проте на 28 хвилині Андрій Борячук зумів вивести господарів знову вперед, реалізувавши пенальті. 2:1.

У другому таймі команди голів не забивали.

Перемога дозволила Металісту вийти на п'яте місце у турнірній таблиці з 10 очками. У Зорі наразі п'ять балів та 12-е місце.