Світовий футбол 17 Вересня, 11:28 271
Ексзахисник «Шахтаря» отримав пряму червону картку у європейському чемпіонаті: в матчі зіграв відомий українець | 19-27
Омонія провела черговий матч чемпіонату Кіпру проти АЕЛу. Роман Безус зіграв трохи більше тайму, а колишній захисник Шахтаря Маркіньйос Сіпріано отримав червону картку.

У суботу, 16 вересня, Омонія на виїзді зіграла матч четвертого туру чемпіонату Кіпру проти АЕЛу. Поєдинок закінчився із рахунком 0:0.

У складі гостей на поле вийшли український півзахисник Роман Безус та колишній лівий захисник донецького Шахтаря Маркіньйос Сіпріано. Безус зіграв 51 хвилину, заробивши жовту картку наприкінці першого тайму. Натомість бразилець на 48-й хвилині отримав пряму червону картку за фол останньої надії.