Футбол України 17 Вересня, 13:00 349
Скандал у Першій лізі – «Агробізнес» вимагає пояснень за непризначений пенальті: «Гру рукою міг не помітити лише сліпий» | 19-27
​Головний тренер волочиської команди Олександр Чижевський має чергові претензії до роботи арбітрів.

У поєдинку 8-го туру Першої ліги Агробізнес на виїзді мінімально поступився Буковині і опустився на шосту сходинку турнірної таблиці. Матч ознаменувався черговим суддівським скандалом, коли на 8-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 арбітр не призначив пенальті у ворота господарів за гру рукою.

Прес-служба Агробізнеса у Facebook опублікувала епізод з порушенням, підписавши його наступними словами: «Арбітр не призначив пенальті за гру рукою, яку не міг помітити лише сліпий».

Не залишився осторонь і головний тренер команди Олександр Чижевський, який вимагає пояснень від Комітету арбітрів УАФ:

«Я лише констатую факт, а не скаржусь. Звертаюсь через соцмережі, щоб органи, які відповідають за суддівство, дали чітку відповідь щодо моменту на 8 хвилині матчу. Був 11-метровий чи ні? А не як перед тим: «Слідкуйте за призначенням арбітрів». Що це за відповідь? Всю процедуру ми пройдемо, надамо всі матеріали, куди треба, лише дайте офіційну відповідь: «Суддя помилився чи ні?».

Нагадаємо, це не перша претензія Агробізнеса щодо суддівства у поточному сезоні – раніше клуб заявляв про непризначення пенальті у матчі з Епіцентром і замість відповіді отримав відписку з незрозумілою фразою: «Слідкуйте за призначенням арбітрів в наступному турі».