Світовий футбол 17 Вересня, 21:40 343
Повернення Рамоса розвіяло прокляття «Севільї»: нервіонці здобули першу перемогу в сезоні Ла Ліги | 19-27
«Севілья» приймала «Лас-Пальмас» у 5-му турі Прімери.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 5-й тур

Хетафе – Осасуна – 3:2

• Голи: Мітровіч, 36, Кармона, 51, Максімовіч, 86 – Муньйос, 45, Будімір, 57 (пен)
  • Вилучення: Анхілері, 90+1 (Хетафе)

Вільяреал – Альмерія – 2:1

• Голи: Морено, 45+5, Сьорлот, 90+4 – Акієме, 44

Севілья – Лас-Пальмас – 1:0

• Гол: Люкебакіо, 71

Господарі провально стартували у новій кампанії чемпіонату Іспанії, програвши усі 4 матчі. Поєдинок з Лас-Пальмасом був чудовою нагодою перервати серію невдач. Тим паче напередодні до клубу повернувся Серхіо Рамос.

Зірковий центрбек вийшов у стартовому складі, вдруге дебютувавши за Севілью. У першій половині командам не вдалося розмочити рахунок, хоча моментів було більш ніж достатньо. Обидва колективи підводила реалізація.

В другій половині Доді Лукебакіо таки вимучив довгоочікуваний гол на 71-й хвилині. Лас-Пальмас ледь не врятував нічию на останніх хвилинах. Хав'єр Муньйос чудово пробив у нижній кут, але Дмітровіч потішив фанів епічним сейвом. Підсумковий рахунок – 1:0.

Севілья здобула перші 3 очки та вистрибнула із зони вильоту. Лас-Пальмас опустився на 19 сходинку (2 бали).