Світовий футбол 17 Вересня, 21:43 255
«Фіорентина» дотисла «Аталанту», «Фрозіноне» розбив «Сассуоло», «Лечче» завдяки скасованому голу врятувався з «Монцою» | 19-27
В рамках програми дня у 4-му турі італійської Серії А заплановано п'ять матчів.

Чемпіонат Італії 2023/24, 4-й тур

Кальярі – Удінезе – 0:0

• Вилучення: В'єтеска, 90+5 (Кальярі)

Монца – Лечче – 1:1

• Голи: Кольпані, 24 – Крстовіч, 2 (п.)
  • Вилучення: Кальдірола, 85 (Монца, друга жовта картка) – Баскіротто, 55 (Лечче, червона картка)

Фрозіноне – Сассуоло – 4:2

• Голи: Шедіра, 45+3 (п.), Мадзітеллі, 70, 76, Лірола, 90+6 – Пінамонті, 7, 24

Фіорентина – Аталанта – 3:2

• Голи: Бонавентура, 35, Кварта, 45, Куаме, 76 – Копмейнерс, 20, Лукман, 53

Рома – Емполі – початок о 21:45

Кальярі та Удінезе не змогли здобути першу перемогу в сезоні. В очній зустрічі на Сардинії вони розписали нульову нічию, хоча господарі були дуже близькими до успіху. Підопічні Клаудіо Раньєрі шість із дев'яти ударів по воротах острів'яни провели з дистанції 5-7 метрів, але фріульці встояли.

Лечче на виїзді розписав нічию з Монцою. Гості вийшли вперед вже на 2-й хвилині завдяки пенальті, однак ще до середини першого тайму пропустили у відповідь. По перерві Баскіротто залишив Лечче у меншості за грубу гру і Монца зуміла скористалась чисельною перевагою. Правда згодом арбітр сигналізував про офсайд і гол скасували. Наприкінці матчу склади команду було вирівняно – Кальдірола заробив другий «гірчичник», але на рахунок це вже не вплинуло.

Фрозіноне оформив божевільний камбек з Сассуоло. Ще до середини першого тайму підопічні Еусебіо Ді Франческо горіли 0:2 – постарався Пінамонті, який оформив дубль. Шедірі вдалось забити гол у роздягальню і додати віри своїм одноклубниками. В середині другої сорокап'ятихвилинки Мадзітеллі протягом 6 хвилин забив двічі, а вже у доданий час Лірола поставив масну крапку і підняв Фрозіноне на шосту сходинку Серії А.

Фіорентина завдала Аталанті другої поразки в сезоні. Екс-команда Руслана Маліновського забила першою, однак на перерву пішла поступаючись. У другому таймі команди обмінялись голами – «фіалкам» вдалось втримати перемогу і обійти бергамасків у турнірній таблиці.