Динамо Київ 18 Вересня, 18:58 3830
«Динамо» впевнено перемогло «Ворсклу» – новий капітан киян віддав асист, Луческу вгадав із заміною, судді знову начудили | 19-27
«Динамо» приймало «Ворсклу» в сьомому турі УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

Динамо – Ворскла – 2:0

• Гол: Волошин, 5, Беніто, 83

Після відходу лідера Сергія Сидорчука капітанську пов'язку несподівано отримав Віталій Буяльський, хоча очевидним кандидатом на цю роль був Андрій Ярмоленко. До матчу з Ворсклою відіграли лише 3 поєдинки УПЛ через участь в єврокубках – 2 перемоги та 1 поразка. Натомість полтавці провели 5 ігор – 3 перемоги і 2 поразки.

Протистояння розпочалося зі швидкого гола Волошина. Вже на перших секундах півзахисник пристрілявся по воротах Ісенка, а невдовзі таки пробив кіпера після передачі від Ваната. Форвард також мав кілька гострих моментів. Кілька разів не влучив у площину, а на екваторі забив з офсайду.

Гравці Ворскли не надто успішно стримували навали киян, назбиравши три «гірчичники» ще до перерви. Сантана ногою влетів по голові Ванату, Скляр не встигнув за Ярмоленком і схопив вінгера руками, а Корнієнко завадив Буяльському розіграти штрафний.

По перерві домінування киян продовжилося, хоча на рахунку це не позначалося. Кане розбавив бліду гру полтавців пострілом у стійку. Незабаром таке ж нещастя спіткало Кабаєва. Нарешті на 83-й хвилині Буяльський передачею з глибини допоміг Беніто вибігти у контратаку. Нападник у штрафному поклав захисника та воротаря і забив у порожні ворота. Фінальна атака Ярмоленка і Буяльського завершилась черговим фіаско – 2:0.

Динамо підіймається на 7 сходинку (9 очок), але має ще три матчі у запасі. Ворскла після 6 ігор набрала також 9 балів.