«Це - не мій футбол. «Тири-пири» грати не цікаво»: Йожеф Сабо – про матч «Динамо» - «Ворскла»

Динамо Київ 18 Вересня, 19:59 869
«Це - не мій футбол. «Тири-пири» грати не цікаво»: Йожеф Сабо – про матч «Динамо» - «Ворскла» | 19-27
Колишній головний тренер національної збірної України та київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу киян над «Ворсклою».
— Це не мій футбол. «Тири-пири» грати не цікаво - туди м'яч покотили, сюди покотили, пішки походили. Зараз в такий футбол ніхто не грає.

«Динамо» сьогодні було сильніше. «Ворсклу» Скрипника бачу вперше. Його «Зоря» була пристойною командою і ми отримували задоволення від її гри. Зараз ми бачимо «тири-пири». Багато браку від гравців обох команд. Бувало, що банально м'яч не можуть зупинити в простій ситуації. За такі епізоди я казав на післяматчевих розборах: «Не можеш зупити?! Зупиняй руками!».

Не зрозуміло за рахунок чого «Ворскла» хотіла забивати «Динамо». Єдиний момент у полтавчан - удар в штангу від Кане. Немає нападника в команді, як і в «Динамо» і «Шахтареві». Чим футбол хороший? Коли забивають голи, є гольові моменти - кінцівка матчу у виконанні «Динамо» була цікавою.

У Буяльського було три моменти. В першому потрібно було просто пробити в дальній кут. Скільки там залишилося - 10 чи 9 метрів? В другому моменті була та ж картина і він знову хоче перекинути. Буяльський грає незрозуміло в кого. Можливо, у вільгого художника. Ярмоленко грає розігруючого, непогано тримає м'яч, віддає. Замість Сидорчука зіграв Бражко - молодий, подає надії, але його, практично, не було видно попереду. Побачимо, як гратиме далі. Непогано зіграв Попов і Біловар теж добре провів цю гру.