Думки після матчу «Динамо» - «Ворскла»

Динамо Київ 18 Вересня, 21:21 1037
Блогер Михайло Смоловий традиційно розібрав черговий матч «біло-синіх», який закінчився перемогою в чемпіонаті України над «Ворсклою» (2:0).
  • Стисло після першого тайму:

⁃ якісного тиску Ворскла від початку не дала, а це було найбільшої страшилкою до гри для вразливого захисту Динамо

⁃ інша інтрига чи готовий Бражко розвозити мʼяч цікавіше, ніж пас ближньому теж швидко зникла, Вова готовий, але Ярмоленка ще не відчуває, як екс-капітан

⁃ хто б там, і що не говорив, але молодий Гʼю Гефнер, хоч і молодший за Кабаєва, але зміг викупити фішку швидше, тому грає, тому і гратиме; сподіваюся, що заробить колись in-form картку в FIFA замість бронзового біча з рейтом 60

⁃ станом на 15 хвилину Динамо трахає, дуже серденько моє радіє, що дожив до того дня, коли Динамо когось нарешті трахає в УПЛ

⁃ тиск киян на задню лінію Ворскли одразу перетворює захист Динамо на щось пристойне, бо мʼяч до фінальної третини майже й не доходить

⁃ Ванат геть зовсім егоїстом став, але це УПЛ, тут так і потрібно себе поводити нападникам

⁃ Боже, як же Динамо їбе, як же скучила душа за таким порно, комбінації, рух з мʼячем, рух мʼяча, ууууух; і це Ярмоленко ще на повну не вмикається, немає Шапи, немає Тимчика

⁃ одразу сіли в низький блок, і Біловар якось невпевнено грає в мʼяч в ледь не першій же ситуації, тож з вогнем краще не грати…

⁃ шкода, що від Динамо арбітри так не збуджуються, як від Руху (вилучення Золотова), криміналу не побачили, ну, й біс з ним, буде менше ниття з Оболоні чи Одеси про Білла Гейтса та 5G

⁃ але в якийсь момент *бля припинилася, і вже Ворскла демонструвала вразливість опорної зони киян

⁃ під кінець тайму Ворскла згадала, що вони теж за щось в УПЛ мають боротися, гра підрівнялася, ось таке Динамо вже впізнаю, таке Динамо вже бачити звично, коли майже виграний матч перетворюється на нервовий із мікроконфліктами.

• Стисло після другого тайму (2:0):

⁃ проблему опорної зони вирішити не можуть, Попов вказує Бражку на Кане, той не реагує, сам Попов висувається, Ворскла атакує цю зону, відскок

⁃ буду, як Григорчук і почну нити теж: де жовта картка Павлюку за фол в центрі проти Ярмоленка? це просто якась змова рептилоїдів проти Динамо

⁃ знову опорна зона і удар Кане звідти в стійку, схоже до проблем у центрі захисту додається проблема в центрі півзахисту, бо людей перед штрафною кияни вперто не закривають

⁃ в середині другого тайму вже майже виграного матчу Динамо втратило над ним повний контроль

⁃ шкода Кабаєва, без жартів, гра продовжує залишатися нервовою після цієї стійки, моє збудження від перших 30 хвилин матчу вже минуло; в діда чутно сильно на лавці підгорає, як оце і в мене

⁃ і наче ще не так давно в Динамо була лавка, але темп впав, простір використовували не так якісно, як мали, і в очікування другого голу вартувало кілька разів влупити ногою диван

⁃ о, Ярмоленко і Буяльський започаткували двіж, знову почали їбать, але вже під втомою все з дуже великим браком; особливо відзначу спаскуджений Беніто розкішний пас Віталія на Андрія, мʼязи ж в нігерійця, біжить, але з мозком не склалося

⁃ висновок простий, дай Боже здоровʼя Ярмоленку і Буяльському, бо в більшості клепки бракує створювати красу на рівні якоїсь системи.