Світовий футбол 19 Вересня, 09:51 486
Шедевр Циганкова та асист Довбика у відеоогляді матчу «Гранада» – «Жирона» – 2:4 | 19-27
У понеділок, 18 вересня, «Жирона» обіграла на виїзді «Гранаду» в матчі 5 туру Ла Ліги (4:2).

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Гранада – Жирона – 2:4

• Голи: Узуні, 63, Бойє, 85 – Циганков, 22, Савіо, 31, Лопес, 34, Коуту, 89

Український дует Жирони продовжує кошмарити суперників каталонської команди по Ла Лізі. У матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії Артем Довбик і Віктор Циганков уперше одночасно вийшли в стартовому складі своєї команди. Зрозуміло, вони не мали права не виправдати довіру свого головного тренера Мічела.

У підсумку обидва українці внесли свої прізвища в підсумковий протокол зустрічі: на 22-й хвилині Циганков красивим обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі, а на 34-й хвилині Довбик допоміг своїм партнерам потроїти перевагу своєї команди – Артем оформив гольовий пас на Давіда Лопеса.

Зрештою, Жирона здолала Гранаду з рахунком 4:2, а обидва українці були замінені в середині другого тайму. На 68-й хвилині Циганков поступився Порту місцем на полі, а Стуані замінив Довбика трьома хвилинами пізніше.

Жирона посідає 3-тє місце у Ла Лізі (13 очок), попереду лише Реал (15) та Барселона (13).