«Циганков – Мессі за Гвардіоли, Довбик – топ»: фанати «Жирони» в захваті від гри українців проти «Гранади»

Футбол України 19 Вересня, 11:42 1085
«Циганков – Мессі за Гвардіоли, Довбик – топ»: фанати «Жирони» в захваті від гри українців проти «Гранади» | 19-27
Віктор та Артем відіграли важливу роль у перемозі команди над «Гранадою» у Ла Лізі.

Вболівальники «Жирони» не змогли пройти повз таку впевнену гру від українців і засипали компліментами Віктора та Артема:

Moisés Corral: «Ввірені в глибину флангів Коуту та Савіо, до яких додався некерований Довбик та його натхненний співвітчизник Циганков, нанизують докупи всі комбінації, за якими складно стежити господарям поля».

Marcus Smart: «Циганков 100% найкращий у команді, а Довбик досі не був у стартовому складі, але він ставатиме все кращим і кращим і апріорі це буде важливо».

Bartosz Zdrojewski: «Дует Циганкова і Довбика перевершує всі очікування».

ojuqueplán: «Подайте мені пиво «Циганков», будь ласка».

raul: «Циганков схожий на Мессі за Гвардіоли, цей хлопець неймовірний. Це добре. 50% цього хлопця коштують 100 мільйонів».

Panacea del Balompié: «Циганков, Савіо та Довбик – просто топ».

Gon BG: «Беллінгем? Левандовськи? Ні, сеньйори. Дон Віктор Циганков!».

banditos_el: «Жирона неймовірно гарна у Ла Лізі. Атакуюча частина вбивча, особливо Циганков. Сподіваюся, цього року досягнемо путівки до Ліги чемпіонів».

Jack Collins: «На початку сезону Жирона не була визнана найпривабливішою командою Ла Ліги, але ми тут. Ця лінія нападу Циганков-Довбик-Савіо – це дуже весело».

badmany: «Тепер Довбику залишилося лише трохи навчитися забивати голи, а так він – топ».

  • Ця перемога дозволила Жироні з 13 очками в активі вийти на чисте третє місце в Ла Лізі. У другої Барселони також 13 балів, але у блаугранас краще різниця забитих-пропущених. Перший Реал має стопроцентний показник із 15 очками в активі.
  • Наступну зустріч команда Циганкова та Довбика зіграє з Мальоркою (23.09).
  • Також у вересні каталонці зустрінуться з Вільярреалом (27.09) та мадридським Реалом (30.09). Із Барселоною Жирона гратиме десятого грудня.