Тренер, який не хотів Маліновського, піде у відставку – «Марсель» скористається послугами володаря «Золотого м'яча»

Світовий футбол 19 Вересня, 15:06 151
Тренер, який не хотів Маліновського, піде у відставку – «Марсель» скористається послугами володаря «Золотого м'яча» | 19-27
​Марсель найближчим часом може залишитися без наставника.

Провансальський клуб невдало розпочав сезон. Марсель не зміг пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів, програвши за сумою двох матчів Панатінаїкосу (заг. 2:2, по пен. 3:5), а національній першості в останніх зустрічах не зміг обіграти Нант (1:1) та Тулузу (0:0).

Як інформує L'Equipe, Марселіно, який приєднався до команди влітку, оголосив гравцям, що залишає свою посаду. Марсель тимчасово очолить легенда французького футболу та володар «Золотого м'яча» в 1991 році Жан-П'єр Папен. Наразі колишній футболіст працює радником президента клубу Пабло Лонгорії.

Папен за свою тренерську кар'єру працював зі Страсбуром у сезоні 2006/07, Лансом з 2007 по 2008 роки, а останнім місцем його роботи був Шартрі з Національ 2.

Нагадаємо, що Марселіно став причиною того, що Руслан Маліновський покинув Марсель. Іспанець вважав, що український півзахисник не зуміє адаптуватися до його системи.