Динамо Київ 19 Вересня, 16:00 707
Перріс дебютував з поразки, Булеца програв Шкуріну - результати орендованих динамівців | 19-27
Екс-нападник київського «Динамо» Ілля Шкурін забив у польському чемпіонаті.

Орендований у київського «Динамо» Кахім Перріс вийшов у стартовому складі «Сабаха» в матчі чемпіонату Азбербайджану проти «Карабаха» та провів на полі 72 хвилини. «Сабах», що знаходиться в зоні вильоту, поступився «Карабаху», що йде другим - 0:2.

Також вчора за участю динамівця відбувся один із матчів чемпіонату Польщі.

Колишній форвард київського «Динамо» Ілля Шкурін та орендований у киян хавбек Сергій Булеца зустрілися у поєдинку польської екстракласи між «Сталлю» та «Заглембе».

Шкурін, зігравши 67 хвилин, відкрив рахунок у матчі, який завершився перемогою «Сталі» - 4:2. Що цікаво, Сергія Булецу замінили на 33-й хвилині.