Символічна збірна 7-го туру чемпіонату України від Михайла Смолового

Футбол України 19 Вересня, 16:39 442
Троє гравців «Динамо» в символічній команді туру за версією журналіста.

Варакута. Неймовірна кількість помилок, але організував одеситам відскок, врятувавши від 1,6 голів за пост-шотом. Одночасно й гравець туру за імпактом на підсумковий результат.

Норенков. Дібанго встановив для себе ж дуже високу планку, тому Норенков, що забив Руху. Виграв 78% дуелей в швидких гравців суперника, і тут навіть попри гол Квасниці.

Бескоровайний. Зазвичай сухий матч одна з головних умов, але довелося робити виключення через обмежене коло таких гравців.

Попов. Перший сухий матч Динамо, мінімум звичних помилок та суттєво більш впевнена гра з мʼячем, ніж в Біловара, якому навіть крики з лавки «Іди!» не допомагали долати ступор.

Конопля. Якщо згадати, що награли інші праві захисники, то 5 точних передач до штрафного майданчику переважать усе.

Бізімана. Суттєво прогресує у грі з мʼячем, без мʼяча звично активний. Через дефіцит осмисленої гри в турі залітає до збірної за принципом бодай щось.

Калюжний. Хтось запитає: а де Васильєв за гол? А він 6 фолами не встигав нікуди. Тому за залишковим принципом Калюжний, бо робив те, що зазвичай робить Васильєв.

Судаков. Буяльський почав знущатися з Ворскли на полі під кінець матчу. Тому Судаков, що став лідером туру за ударами (7) за залишковим принципом.

Н. Волошин. Другий його тайм не вражає, але ж не Дмитренка обирати за ледь не єдину атаку 1925 в матчі?!

Ярмоленко (2). 10 глибоких передач ознака перетворення на дійсно видатного плеймейкера. 2 моменти мав сам (0.52 xG) та ще 3 створив партнерам (0.81 хА).

Гунічев. Мав найбільше big chance моментів в турі (3) та реалізував один.

Дулуб. ЛНЗ заграло у звичний для Дулуба футбол від початку без розгойдувань, як в Кривенцова чи Максимова.