Що говорили гравці «Ворскли» після поразки «Динамо»

Динамо Київ 19 Вересня, 20:34 702
Лівий захисник полтавської «Ворскли» Віктор Корнієнко прокоментував поразку від київського «Динамо» (0:2) у матчі 7-го туру Української Прем'єр-ліги.

Віктор Корнієнко:

– Це «Динамо», з ним завжди важко грати. Ми хотіли виконати свій план на гру, але щось вдавалося, щось – ні. «Динамо» та «Шахтар» – гранди українського футболу. У протистоянні з цими клубами важко створювати моменти біля воріт суперника.

Я поступово набираю сили, хоча важко ще. Для мене це був третій поєдинок цього сезону. 90 хвилин зустрічі провести ще важкувато, а ось хвилин 50-60 – цілком.

У нас хороша команда. Завжди потрібно прагнути показувати свій футбол, і перемоги від нас нікуди не дінуться.

Володимир Чеснаков:

– На жаль, через рецидив старої травми я не зміг взяти участь в поєдинку, довелося обмежитися телетрансляцією. Вважаю, що футболістів «Ворскли» вибив з колії швидкий гол динамівців. Після цього їх гра розладналася і до перерви було одне розчарування.
Мені сподобалося, як грали полтавчани в другому таймі. І якби на 51-й хвилині Кане вирівняв становище, то все могло б закінчитися не так сумно. Але на щастя динамівців м'яч влучив у каркас воріт.

Додали в інтенсивності, почали активніше відбирати м'яч й поступово вирівняли гру. От ще б трохи креативу на підступах до карного майданчика киян, то могли б врятуватися від поразки.

Чемпіонат тільки набрав розгін і вся боротьба ще попереду. Після поразки від «Динамо» наше турнірне становище не критичне, ще можна надолужити згаяне. Не треба забувати, що в основі «Ворскли» зараз чимало молоді, а так не буває, щоб все й відразу.

Не хочу загадувати, бо думав, що після вересневої паузи в УПЛ повернуся в стрій, проте рецидив старої травми вніс в ці плани корективи. Скажу тільки, що дуже скучив за футболом, що кортить якомога швидше вийти на футбольне поле і бути корисним «Ворсклі».