Світовий футбол 21 Вересня, 08:57 239
Кривцов допоміг «Інтеру Маямі» розгромити «Торонто» – українець став одним з найкращих, Мессі травмувався | 19-27
Клуб «Інтер Маямі» в черговому матчі регулярного сезону МЛС з'ясував стосунки з «Торонто» і домігся великої перемоги з рахунком 4:0.

МЛС-2023

Інтер Маямі – Торонто – 4:0

• Голи: Фаріас, 45+3, Тейлор, 54, 87, Кремаші, 73

Як відомо, у старт флоридців повернулися український захисник Сергій Кривцов і аргентинський нападник Ліонель Мессі. Форвард не зміг дограти навіть до перерви. Не забивши гол «Торонто», але маючи шанс для цього, він залишив поле ще до перерви. Замінив Мессі фінський нападник Роберт Тейлор, який став героєм поєдинку.

28-річний фін Тейлор став автором дубля та однієї гольової передачі, чим привів «Інтер Маямі» до великої перемоги - 4:0.

Український захисник відіграв весь поєдинок і став одним з найкращих у матчі, заробивши другу оцінку серед обох команд – 7,5 (вище лише у Тейлора). За 90 хвилин Кривцов зробив 78 доторків до м'яча, здійснив три виноси, одне перехоплення, два блокування та два відбори, виконав один обіграш з дриблінгу, виграв три боротьби за позицію з шести, а також дві повітряні дуелі з двох, п'ять разів втрачав м'яч, заробив один фол та віддав 2 довгі передачі з чотирьох, які досягли адресата. Точність його пасів загалом сягнула 94%.

У таблиці Східної конференції ліги «Інтер Маямі» посідає 13-те місце з 31 очком після 28 ігор. Від зони плей-оф - 9-ї позиції - клуб із Флориди відстає на 5 пунктів.