Світовий футбол 22 Вересня, 08:56 2368
«Зоря» не програла, Михайліченко двома асистами долучився до феєрії «Динамо» З, «Астон Вілла» несподівано програла «Легії» – усі результати ЛК | 19-27
Результати матчів групового етапу Ліги конференцій.

Відбулися матчі в межах 1-го туру групового етапу Ліги конференцій.

ГІК - ПАОК 2:3

• Голи: 1:0 - 35 Банде, 1:1 - 55 Кулеріакіс, 1:2 - 81 Десподов, 1:3 - 90+4 Льямас, 2:3 - 90+9 Радулович (пен)

Зрінські - АЗ Алмар 4:3

• Голи: 0: - 10 ван Бредероде, 0:2 - 32 Мейнанс, 0:3 -44 Де Віт, 1:3 - 48 Кожуль, 2:3 - 68 Чорлука, 3:3 - 71 Хрванович, 4:3 - 81 Кожуль

Легія - Астон Вілла 3:2

• Голи: 1:0 - 3 Вшолек, 1:1 - 6 Дуран, 2:1 - 26 Мучі, 2:2 - 38 Дінь, 3:2 - 51 Мучі

Астон Вілла сенсаційно поступилася Легії. Поляки в дебюті гри повели в рахунку, однак швидко отримали у відповідь. До кінця першого тайму рахунок був уже 2:2. По перерві Легія відзначилася втретє та втримала перемогу. До слова, за польську команду виступає Ігор Харатін, але до заявки на матч він не потрапив. Тож, Легія розташувалася на 2-му місці (3 очки), Астон Вілла наразі з нулем.

Лудогорець - Спартак Трнава 4:0

• Голи: 1:0 - 46 Йорданов, 2:0 - 50 Пйотровскі, 3:0 - 63 Пйотровскі, 4:0 - 90+4 Секо

Ще один українець Ігор Пластун, який виступає за Лудогорець, також залишився поза заявкою на матч зі Спартаком Трнава, його напередодні взагалі виключили зі складу команди. Кривдник СК Дніпро-1 зазнав розгромної поразки та розташувався на дні групи H. Лудогорець перший.

• Голи: 1:0 - 43 Петкович (пен), 2:0 - 53 Петкович (пен), 2:1 - 58 Булат, 3:1 - 78 Оганесян, 4:1 - 85 Марін, 5:1 - 90+3 Халілович

Динамо З перемогло Астану. Петковіч оформив дубль, двічі відзначившись з пенальті, а Булат забив третій м'яч. Лише під завісу гри гості відквитали один гол. Український захисник Богдан Михайліченко з'явився на полі аж на 82-й хвилині зустрічі, але зумів записати до свого активу одразу 2 асисти. 5:1 на користь загребського Динамо, яке очолило турнірну таблицю (3 очки), а Астана поки без пунктів.

Зоря - Гент 1:1

• Голи: 0:1 - 67 Кейперс, 1:1 - 70 Герреро

Маккабі Тель-Авів 3:2 Брейдаблік

• Голи: 1:0 - 11 Макон, 2:0 - 25 Захаві, 3:0 - 32 Бітон, 3:1 - 44 Ольсен, 3:2 - 55 Ольсен

«Зоря» зіграла внічию з «Гентом» (1:1). Ці команди ділять 2-3 місця в таблиці групи В, набравши по 1 пункту. Лідером став «Маккабі» Тель-Авів (3 бали), який обіграв «Брейдаблік» (3:2).

Наступний матч «Зоря» проведе 5 жовтня на виїзді. Суперником команди Валерія Кривенцова буде «Брейдаблік».

Слован Братислава - Класквік 2:1

• Голи: 0:1 - 49 Павлович, 1:1 - 54 Вайсс, 2:1 - 74 Чаврич

Лугано - Буде-Глімт 0:0