Жахливий старт. Жіноча збірна України поступилась Сербії в Лізі націй

Футбол України 22 Вересня, 20:03 269
Жахливий старт. Жіноча збірна України поступилась Сербії в Лізі націй | 19-27
Національна жіноча збірна України поступилась команді Сербії в першому матчі у Лізі націй. Команда Володимира Пятенка втратила перемогу, проваливши другий тайм.

Написати нову главу в історії з великої літери, тобто розпочати виступ в новому турнірі з перемоги, у жіночої збірної України, на жаль, не вийшло.

На умовно домашньому полі, гра проходила в польському місті Старогард-Гданьський, підопічні Володимира Пятенка передували в рахунку більшу частину гри, після голу нашої нападниці Ольги Овдійчук, але за 15 хвилин другого тайму розгубили перевагу й у підсумку поступилися сербкам (1:2).

Голи в сітку воріт України забили провідні виконавиці балканської збірної: півзахисниця лондонського Челсі Єлена Чанкович та Неведа Дам'янович з московського ЦСКА.

Жінки. Ліга націй УЄФА. Груповий етап. Ліга B. Група 3. 1-й тур.

Україна – Сербія - 1:2

Голи: Овдійчук, 20 – Чанкович, 64, Дам'янович, 79

Україна: Самсон – Петрик, Шматко, Корсун, Подольська – Панцулая, Апанащенко (Глущенко, 89) – Козлова (Котяш, 80), Овдійчук, Андрухів (Гірин, 60) – Калініна (Кравчук, 80).