Світовий футбол 23 Вересня, 21:26 229
«Ювентус» несподівано зганьбився з «Сассуоло» – туринці зазнали першої поразки, пропустивши більше, ніж в останніх 3 матчах | 19-27
У поєдинку 5-го туру чемпіонату Італії Сассуоло перестріляв Ювентус (4:2).

Серія А, 5-й тур.

«Сассуоло» - «Ювентус» 4:2

• Голи: Арман 12', Беррарді 41', Пінамонті 82', Гатті 90+5 - Вінья 21, К'єза 78'.

Ювентус на виїзді зустрічався з Сассуоло. Массіміліано Алегрі вперше після свого повернення до Турина (сезон 2021/22) випустив той самий склад, що й у минулому матчі (проти Лаціо). До цього Алегрі випустив 112 різних складів, враховуючи всі турніри.

Три поразки Сассуоло у чотирьох поєдинках змушували підопічних Алессіо Діонізі брати ініціативу у свої руки, не чекаючи подарунка від суперника. Вже на 12-й хвилині господарі вийшли вперед: Лор'янте наважився на дальній удар, який завдяки курйозу досяг своєї цілі (Щенсни намагався зупинити мокрий м'яч, той від рук вдарився об газон і поміж ніг голкіпера залетів у сітку).

За трохи Сассуоло забив вдруге, але... у свої ворота. Вінья намагався завадити поперечній передачі і зрізав круглого не за адресою. Локателлі міг добивати суперника, який ще не оговтався від автогола, але пробив впритирку зі стійкою. На перерву, однак, господарі пішли перемагаючи: Берарді з лінії штрафного з льоту замкнув передачу від Енріке у лівий кут – Щенсни у падінні не дістав.

Юве вдалось відігратись наприкінці матчу завдяки К'єзі, але Сассуоло за 5 хвилин знову вийшов вперед: Щенсни у падінні відбив удар Лор'янте, але на добиванні від Пінамонті вже не встиг.

Вже у доданий час туринці змогли насмішити: Щенсни майже з кутового виконував штрафний і вирішив відпасувати в центр на Гатті. Той по інерції віддав назад на голкіпера (забувши, що Войцех у цей момент був ще біля бровки поля) і закотив м'яч у порожні ворота.

Перемога принесла Сассуоло 6 очок і підняла на одинадцяту сходинку турнірної таблиці, Ювентус з 10-ма пунктами залишився четвертим.