Світовий футбол 24 Вересня, 20:34 232
«Ньюкасл» сенсаційно розтрощив «Шеффілд Юнайтед» у фантастичному матчі з 8-ма «сухими» голами | 19-27
«Ньюкасл» зустрівся з «Шеффілдом» у матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Шеффілд – Ньюкасл – 0:8

• Голи: Лонгстофф, 21, Берн, 31, Ботман, 35, Вілсон, 56, Гордон, 62, Альмірон, 68, Гімараес, 73, Ісак, 87

Перший гол гостям вдалося забити на 21 хвилині – Лонгстофф відгукнувся на розкішну передачу Гордона. Ще до перерви Берн та Ботман після асистів Тріпп'єра потроїли перевагу «сорок».

По перерві Вілсон потужно пробив, не залишив шансів кіперу, та довів розрив до непристойного. Однак підопічні Едді Хау і не думали зупинятися: після цього відзначилися ще Гордон, Альмірон та Гімараес. Крапку у шаленому матчі поставив Ісак: форвард «сорок» здійснив чудовий індивідуальний прохід та потужно пробив.

Ньюкасл розташувався на 8-й сходинці в АПЛ з 9-ма балами в активі, а Шеффілд наразі посідає останнє місце (1).