Максимов назвав фактор, який допоміг СК «Дніпро-1» здобути перемогу над «Зорею»

Футбол України 24 Вересня, 21:13 318
Максимов назвав фактор, який допоміг СК «Дніпро-1» здобути перемогу над «Зорею» | 19-27
Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував результат поєдинку 8-го туру УПЛ проти Зорі.

«Нам треба було від чогось відштовхнутися, а цей матч був за шість очок, адже і нам, і Зорі дуже потрібна була перемога. Десь, можливо, нам пощастило, що луганці минулого четверга грали єврокубковий матч, де залишили багато сил. Але в цілому скажу, що першому таймі ми грали дуже непогано – був і контроль м’яча, і гол забили. Після перерви не вистачало нам остаточно довести результат до перемоги, хоча в цілому ми контролювали ситуацію.

У Зорі зараз також новий тренер. Він хороший фахівець і хочеться побажати команді успіхів в єврокубках. Приємно за Данченка, котрий переніс таку важку хворобу, але команда його не кинула, що каже про те, що там є хороший колектив.

Чому вирішив поставити Когута на позицію центрфорварда? Він фізично міцний, високого зросту. Добре діє при стандартах, і біля чужих воріт, і у наших хорошо захищається. Мобільний футбоілст, грає з бажанням, накриває суперників. Замінили його, тому що людина віддала усі сили в грі – це найголовніше, а не просто так виходила на футбольне поле», – цитує Максимова офіційний сайт СК Дніпро-1.