Світовий футбол 25 Вересня, 09:59 159
«Інтер Маямі» без Мессі, Альби та Бускетса розписав нічию з лідером МЛС – Кривцов провів тайм і став одним з найкращих | 19-27
«Інтер Маямі» у виїзному поєдинку розписав бойову нічию з «Орландо Сіті» (1:1).

МЛС-2023

Орландо Сіті – Інтер Маямі – 1:1

• Голи: Макгвайр, 66 – Руїс, 52

Вболівальники не побачили у цьому поєдинку головних зірок «чапель»: Мессі, Альби та Бускетса – вони заощаджують сили на фінал Кубка США, де зустрінуться з Динамо Х'юстон. Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов відіграв один тайм проти Орландо.

«Чаплі» вирвалися вперед на старті другого тайму: голкіпер невдало вибив м'яч після атаки Мартінеса, і він відскочив до Руїса. Хавбек шансу не змарнував. Невдовзі суперники відновили паритет, встановивши остаточний рахунок у матчі – 1:1.

Кривцов став одним із найкращих у цьому футбольному протистоянні. Портал SofaScore оцінив його гру в 7 балів. За 45 хвилин українець 24 рази доторкнувся до м'яча, оформив 2 виноси і 1 блокування, один раз втратив м'яч, а точність його передач склала 95%.