Динамо Київ 25 Вересня, 16:38 431
Бєсєдін та Макаренко програли конкуренту за чемпіонство: «Астана» наблизилася до команди українців | 19-27
«Астана» обіграла на виїзді «Ордабаси» і повернулася до чемпіонських перегонів.

ФК «Астана» здобула виїзну перемогу над «Ордабасами» у 23-му турі казахстанської прем'єр-ліги, повідомляють Vesti.kz.

Зустріч команд пройшла у Шимкенті. На 41-й хвилині Аслан Дарабаєв вивів гостей уперед, а через третину години 18-річний Нуралі Жаксиликов забив свій дебютний матч у КПЛ за «Астану». Наприкінці зустрічі Максим Федін із пенальті забив гол престижу за «Ордабаси» - 1:2.

Після цієї перемоги «Астана» набрала 46 очок та піднялася на друге місце. При цьому лідер таблиці «Ордабаси» випереджає столичний клуб на три бали.

Варто відзначити, що Артем Бєсєдін зіграв за «Ордабаси» 67 хвилин, а Євген Макаренко провів весь матч.

Тепер за чотири тури до кінця команда українців випереджає в чемпіонаті Казахстану столичних конкурентів лише на 3 очки.