Володимир Звєров: «Динамо» стане чемпіоном, якщо просто буде забивати»

Динамо Київ 25 Вересня, 16:46 445
Володимир Звєров: «Динамо» стане чемпіоном, якщо просто буде забивати» | 19-27
​Журналіст Володимир Звєров поділився враженнями про гру «Динамо» в обороні у матчі з ЛНЗ.
– Оборона «Динамо» після матчу з «Ворсклою» знову почала давати проблемні тріщини. Олег Дулуб, який пропагує футбол від оборони, як він став тренером ЛНЗ, то команда почала давати віддавати точних довгих передач і менше контролювати м’яч.

Він дуже здорово, як на мене, розібрав проблеми «Динамо» у обороні щодо побудови захисту між лініями, недостатньою була компактність між обороною і півзахистом. Були щілини між футболістами, і в ці щілини робилися довгі передачі футболістами захисної лінії й у ЛНЗ постійно виникали моменти, щоб пробігтися вперед і вискочити на ударну позицію.

Вдалося Наумцю, вихованцю «Динамо», який провів хороший матч, обігрувати гравців киян та кілька разів виходити на ударну позицію. Такі моменти допомогли оголити і ще раз згадати проблеми у побудові оборони «Динамо».

Знову ж таки, «Динамо» стане чемпіоном, якщо просто буде забивати: ми заб’ємо скільки зможемо, а ви – скільки вийде. Я думаю, вболівальники не розчаруються, якщо команда стане чемпіоном, виграючи не 1:0, як Фабіо Капелло з «Реалом», якого звільнили після чемпіонства. Якщо «Динамо» буде вигравати 4:2 або 4:3, то вболівальники не засмутяться такому омріяному чемпіонству.

Інша справа, що з потенційним виходом у єврокубки наступного сезону треба більше уваги приділити лінії захисту. Такі історії проти більш класних опонентів проходити не будуть. А так, у чемпіонаті України забивають скільки хочуть, грають дуже динамічно, іноді марнотратять, іноді забагато дозволяють собі занадто красивих фінальних рішень. Як на мене, могли би забивати ще більше.
Після швидкого забитого м’яча у матчах з «Ворсклою» та ЛНЗ починається легеньке марнотратство у бажанні зіграти красивіше, ніж це можна зробити. Якість атакувальних футболістів «Динамо» відносно абсолютної більшості захисників чемпіонату України дозволяє їм на даному етапі закривати ігри в перші 20-25 хвилин.

Але моє таке враження, що те, наскільки «Динамо» хоче витончено і красиво забити, закотитим’ячу ворота… Я пам’ятаю, «Динамо» кінця 90-х, коли вони виходилиу чемпіонаті України і хотіли на одній нозі грали та хотіли просто закочувати м’яч у ворота суперників. Десь воно в атаці «Динамо», як на мене, такі речі трапляються.