Ігор Циганик: «Коломойський - єдина людина, яка майже 30 років боролася проти корупції у футболі»

Футбол України 25 Вересня, 17:36 312
Ігор Циганик: «Коломойський - єдина людина, яка майже 30 років боролася проти корупції у футболі» | 19-27
Журналіст Ігор Циганик виступив перед судом з заявою щодо взяття на поруки неофіційного власника «Дніпра-1», колишнього кінцевого бенефіціарного власника ПАТ КБ «ПриватБанк» та ексвласника ФК «Дніпра» Ігоря Коломойського.
«Я Ігоря Валерійовича знаю з березня 2004 року, коли у Дніпрі було презентовано перший проєкт з будівництва великої спортивної арени взагалі незалежної України, який називався «Дніпро Арена». На той момент це стало прикладом побудови такого соціального явища як спорт. Тому що до того спорт був у дуже-дуже занедбаному стані.

Я чому хочу говорити про соціальне явище? Тому що Ігор Валерійович говорив, що перемоги на спортивному фронті, на соціальному, вони дозволяють розвиватися країні та вони дуже важливі якраз у військовій час.

У 2015 році «Дніпро», президентом якого є Ігор Валерійович Коломойський грав у фіналі Ліги Європи. Тоді вся країна на певний час взагалі забула про існування війни, вона (країна) просто вболівала. Це було величезне підняття духу.

Якщо говорити про футбольні справи, то я сьогодні багато послухав. Я можу сказати що за той час, а Ігор Валерійович у футболі вже майже 30 років, це - єдина людина, яка боролася проти корупції у футболі. Хто хоча б трошки розбирається у футбольних справах в Україні, той розуміє, що Ігор Валерійович - єдина людина, яка постійно стояла на тому, що все повинно бути «фейр-плей». Це означає чесна гра.

Я довго знаю Ігоря Валерійовича, я добре знаю його родину, я знаю його ставлення до сім'ї, до друзів. Тому це змотивувало мене прийти сьогодні та виступити на читанні. Тому я прошу суд надати можливість взяти на поруки Ігоря Валерійовича Коломойського. Я знаю усі його контакти, я був у нього дома, знаю, де він живе. Я переконаний, що він ніколи не зробить чогось, що пішло б не на користь його родині та друзям. Тому я вважаю, що Ігор Валерійович відповідальна людина», - сказав Циганик.


Нагадаємо, що сьогодні відбувається засідання Київського апеляційного суду у справі Коломойського.

Шевченківський районний суд Києва раніше переобрав запобіжний захід Ігорю Коломойському у справах про шахрайство та відмивання майна.

Суддя змінив запобіжний захід у частині застави, встановивши її розмір у 3 мільярди 891 мільйон гривень. Це найбільша сума застави в історії України.